0 232 831 19 01
Son birkaç yıl için eline fırça makinesi alan kendisini halı yıkama ustası fiziki yapı, teknolojik donanım, tecrübe ve kalite yönünden bir çok eksiği bulunan, hatta bahse konu tüm bu unsurları berbat denecek kadar kötü olan bir çok yerin tabelasında ve arabasında [Halı Yıkama Fabrikası] ibaresi yer almaktadır..İnternetten bulduğu fotoraflarla el ilanı bastırıp,bir kısmı ise deneyimli kadro bazıları ise çok eski firma imajı vermek için 10 yıllık tecrübe,20 yıllık tecrübe yazıp gibi ibareler koyarak tüketiciyi yanıltıyor.

İçlerinde kuyu suyu,taşıma suyuyla halı yıkayanlar bunlarda yetmiyormuş gibi halıyı yıpratıyor olmasına karşın hala arap sabunu,bulaşık deterjanı asitli ağartıcılarla halı yıkayanlar, havuz sisteminde halıları ıslatarak yüzlerce halının kirlerini birbirine karıştıranlar ve küçük yıkama alanlarında halıların kirlerini birbirine karıştırarak yıkayanlar var.Bunların yanında bazı firmalar verdikleri kötü hizmet neticesinde kötülen isimlerini değiştirerek her sezon yeni bir isimle tüketiciyi madur devam ediyor.

Şimdilerde ise temizlik şirketleri,kuru temizlemeciler vs. yerler ilanlarına halı yıkanır ibaresi ver almaktadır.Bunları sözde halılarını kendileri yıkadıkları söylerler.Bunlar sizi kandırarak aldıkları halıları en ucuz halı yıkayan halıcıyla anlaşıp halılarız sizin bilmediğiniz bir yolculuğa çıkar.Bu olay şöyle bu kişiler sizden metrekaresi X fiyatta aldı diyelim halı yıkama verdiği fiyat metrekaresi X/3,X/4 kadar iner bu fiyat bu kadar düşük olunca temizlik,hijyen oranları cok cok düşüyor.Bu duruma dur diyebilecek tek unsur tüketici, burada siz tüketiciye büyük sorumluluk düşüyor. Fakat tüketici halının nasıl yıkandığından çok, kaça yıkandığını önemsiyor ve ucuza yıkayan sözde halı yıkamacılar arsızca ve umarsızca halkın sağlığı ile oynamaya devam ediyor.

Elbette işini iyi yapan yerlerde var ama bu İzmir gibi bir şehirde on bilemedin onbeş olur oysa bu şehirde binin üzerinde halı yıkama yeri var. Siz siz olun halı yıkatacağınız yeri mutlaka gezin.
-Anasayfa
-Hakkımızda
-Foto Galeri
-Hizmetler
-Fiyat Listesi
-İletişim
Merkez Adres: Mustafa özbilgin Bulvarı No:7/7 Menemen/İZMİR
Merkez Tel 0 232 831 19 01
Merkez Tel 0 232 376 19 00
Merkez Cep 0 533 305 84 87
Merkez Cep 0 531 253 24 39
E-Mail: info@karyahaliyikima.com